ویدئو انگیزشی ورزشی فارسی-رحیم بیگی

ویدئو بسیار عالی انگیزشی که برای اولین بار در وب سایت رزمیکده مشاهده میکنید امیدوارم در ادامه از این وئدئو کلیپ نهایت لذت را ببرید در ادامه با ما همراه باشید

نام ویاد خدا آرام بخش قلب ها است

دوستان مثبت اندیش من سلام دوستان ورزشکار من سلام

امروز هر کسی پرسید حالت چطوره بگو عالیم با گفتن این کلمه معجزه آسا طی پنج ثانیه بعد واکنش عالی بودن را کسب میکنید .دوستان من حالتان چطوره عالی هستید.دوستی که میخواهید قهرمان بشید لذت ورزش اونجایی است که شما مدال زیبای قهرمانی والمپیک رو میندازند به گردنت وشما با این مدال کل مردم وملت کشور عزیزتون رو خوشحال میکنید.یعنی تمام مردم شادی میکنن برای قهرمانی تو مردم حق شادی دارن این حق رو شما بهشون بدید شما با قهرمان شدنتان این امید رو به مردمان بدهید تا شادبشن.

شمایی که میخواهید راه قهرمانی رو پیش بگیریدوسط میدان نبرد جا خالی نکن میدانم خسته شده ایید میدانم تنفس سخت میشوداما طاقت بیار بروجلو برو تو میتوانی تو قدرتمندی پا رو به عقب نگزار اگر میخواهی پا عقب بگشی هیچ وقت توی میدان نبرد نیا تو قدرتمندی برو جلو برای یکبار هم که شده برو جلو و تا اخرش بجنگ مطمئنا تو برنده میشی وقتی تو ذهنت رو تغییر بدی اتفاقات خوب برای تو میفته

The name of the remembrance of God calms the hearts

Hello my positive thinking friends Hello my athlete friends

Today, everyone asked how to say "Alim" by saying this miraculous word, you will get a great reaction in five seconds. How are you, my friends? How do you want to be a champion? The pleasure of sports is where you throw a beautiful Olympic medal. Your neck and you make the whole people and nation of your dear country happy with this medal. It means that all people rejoice for your heroism. People have the right to rejoice. You give them this right.

You who want to take the path to the championship, do not leave space in the middle of the battlefield, I know you are tired, I know it is difficult to breathe, but be strong, go forward, you can be strong, do not step back, if you want to step back, never be strong in the battlefield, go forward for Once you go ahead and fight to the end, you will surely win. When you change your mind, good things will happen to you.

راهنما
با تشکر از دانلود شما .

متا فیزیک

ویدئو ضربه های کاری تکواندو میکس شده

ویدئوآموزش بسیار عالی تکواندو

ویدئو رایگان آموزش تکواندو

فیلم آموزشی تکواندو

ویدئو انگیزشی ورزشی فارسی-رحیم بیگی

you ,the ,to ,تو ,رو ,of ,be strong ,want to ,من سلام ,do not ,در ادامه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

korean drama and korean show بلاگ mahtabfrayaneh چوسان کره ایرانی مدرن شاپ دیدار موویز فیلمستون мσᴢαχ.вℓσg.ιя مواد خام سابلیمیشن jamiine